HAKKIMIZDA

  1992 yılından itibaren sektöre hizmet veren firmamız, kalite ve ürün çeşitliliğini daima ön planda tutarak üretim faaliyetine devam etmektedir. AR-GE çalışmaları ile varılan olumlu sonuçları ürünlere yansıtarak, hem kalite hemde çeşitlilik açısından zengin bir ürün portföyü oluşturmaktadır. Bilgi, tecrübe, ihtiyaçlar temelinde ürün ve üretim konsepti ile müşteri memnuniyeti oluşturmak hedeflerimiz arasında olup, imalatımız olan ürünlerde sektörünüzün ihtiyacı olan kalite ve çeşitliliği bulacağınızı ümit ediyoruz.

 Sektörde aynı grupta yer aldığımız diğer birçok firmalara ürün ve bilgi aktarımı yapmakta olan firmamız, ülkemiz içinde üretilmeyen bazı ürünlerin yurt dışından ithalatı yoluyla oluşan döviz kaybını önlemek, kendi teknolojisini geliştirmek, yeni ürünler ortaya çıkarmak için azami gayret sarfetmektedir.

 Lider Rezistans bu anlayışından taviz vermeden, geçmişten geleceğe doğru daima standart yükselten bir firma olarak çalışmaya devam edecektir.

 Faydalı olacağına inandığımız karşılıklı anlayış ve işbirliği içersinde, birlikte çalışmak dileğiyle gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

ÜRÜNLER